Volvo Penta İçten Takma Inboard Deniz Motoru Pervanesi İçin Tüm Türkiye Geneline Satış Hizmetini Sunmaktayız.
Volvo Penta Beygir Takma Motor ve Tekne  İçin Deniz Motoru Pervaneleri Temin Etmekteyiz.
Volvo Penta Dizel Modeller D1-13 D1-20 D1-30 D2-40 D2-55 D2-55 D2-75 D2-75 D1-13 S DRIVE D1-20 S DRIVE D1-30 S DRIVE D2-40 S DRIVE D2-55 S DRIVE D2-75 S DRIVE D3-110 D3-110 D3-150 D3-170 D3-200 D3-220 D4-180 D4-225 D4-260 D4-300 D6-330 D6-370 D6-435 D9-500 D9-575 D11-625 D11-670 D11-725 D13-800 D13-900
Volvo Penta Benzinli Modeller  V6-200 V6-225 V6-225-E V6-240 V6-280 V6-280-C V8-270 V8-270-C V8-270-CE V8-270-E V8-300 V8-300-C V8-300-CE V8-300-E V8-320 V8-320-C V8-320-CE V8-320-E V8-350-C V8-350-CE V8-380-C V8-380-CE V8-430-CE

Volvo Penta Deniz Motoru Pervanesi

Volvo Penta İçten Takma Deniz Motoru Pervanesi Fiyat Listesi
[table id=1 /]

Verilen Fiyatlar Tüm Marka ve Modeldeki Deniz Motorlar İçin Geçerli Peşin Ödeme Fiyatlarıdır.
Fiyatlara %18 K.D.V. Dahildir.
Fiyatlar Merkez Bankası Günlük Efektif ( $ – usd ) Satış Kuruna Göre Belirlenir.
Bazı Motor Markalarının Farklı Yıllarda Farklı Üreticilerle Çalışmış Olmasından Dolayı Siparişlerinizde
Motor Modeli Pervane Şaftı Freze Diş Sayısı Gibi Özellikleri Belirtmeniz Gerekebilir.


Volvo Penta İçten Takma Deniz Motoru Pervanesi Hakkında Genel Bilgi

Volvo Penta pervaneleri bir mühendislik sanatı formudur. En eğrinin arkasında, en pürüzsüz kontur ve en dar açılı, yılların deneyimine dayanan en modern tasarım sürecidir. Pervaneleri tanıyoruz. Dahası, aktarma organınızın gücünü nasıl dönüştüreceğinizi biliyoruz suda hissedebileceğiniz gerçek performans. Bu performans, daha büyük tekne gezintisi keyfi ve aynı zamanda, tahrik hattınızın uzun vadeli sağlığına katkıda bulunur.

Geniş deneyim tecrübesi Aquamatic Sterndrive, Saildrive, Volvo Penta IPS ve İleri Sürüş, en büyük icatlar arasındadır. şimdiye dek denizcilik endüstrisini sadık – gelişmiş ve yenilikçi Mühendislik sadece kapsamlı deneyim ve sunmak için değişmez bir taahhüt daha büyük kürekli zevk. Pervanemizin hayır istisna. Onlar hayati bir rol oynamaktadır ve hep olmuştur Bu yenilikçi süreci tamamlamak ve performans tanımını değiştirme, konfor ve sürüş keyfi. Tek ilerleme yolu Volvo Penta için pervaneler her zaman aşağıdaki gibi tasarlanacaktır: komple tahrik sisteminin bir parçası. Tek yol. İster bir motorlu botunuz veya yelkenli tekneniz olsun tamamen orijinal bir Volvo Penta pervanesi ihtiyaçlarınıza göre tasarlanmıştır.

Garantinizi iki katına çıkarın Orijinal Volvo Penta pervaneleri, standart 12 ay garanti. Onlara sağlayın ve yetkili bir Volvo Penta satıcısına taktığınızda garantinizi 24 ay uzatın – emek. Daha fazla ayrıntı için en yakın bayinize danışın. Satıcınızı bulun Volvo Penta satıcınız, doğru Tahrik hattınız için pervane. 

Volvo Penta, yarım yüzyıl öncesinde ilk tekli pervane sterilizatörünü piyasaya sürdü. Çok şey var 1959’dan beri değişti. Teknolojinin ilerlemesi devam ediyor, ancak bir faktör aynı kaldı – Gerçek performans mükemmel eşleşen bir pervane ve aktarma organından gelir. Aquamatic için orijinal Volvo Penta tek pervaneler Sterndrives sadece kendi geliştirmeleri için geliştirilmelidir. Sürüş, hem motor gücünü hem de torku eşleştirir. Sonuç, en iyi sonucu veren kanıtlanmış bir tasarımdır. performans, yakıt ekonomisi ve konfor Volvo Penta’dan beklediğiniz huzur.

1982’de piyasaya çıkan Volvo Penta, ters çevrilebilir ikiz eşya sektörünü gösterdi Pervaneler benzersiz bir itme, düz ve gerçek izleme ve daha hızlı hızlanma – tamamen yeni bir tekne deneyimi. Duoprop pervaneler, bir hayati aktarma organının bir parçası, yüksek verimli ve mükemmel araçta birlikte öngörülebilir sürüş konfor ve yakıt verimliliği. Her ikili proplu pervanelerin her seti tasarlanmış, test edilmiş ve sadece yüksek bir topu garanti etmek için birlikte imal edilen hız, ancak en iyi genel performans – tüm bu süre boyunca sürücünün ömrünü uzatır.

Tip I ve IH – Alüminyum Duoprop pervaneler Patentli bıçak geometrisi ve geniş aktif pervane çapı optimum performans sağlar ve tüm hız aralığında yakıt verimliliği, aynı zamanda düzgün çalışan, mükemmel tutuş ve manevra kabiliyeti. Sıkıştırmalı döküm ve özel yüksek mukavemetli alüminyum alaşımı onları yapar geleneksel kalıp pervanelerinden daha dayanıklı ve dayanıklıdır. Dört kat boya sağlamak mükemmel anti-korozyon performansı. Tip I düz düzlüğe sahiptir, IH tipi helezoni düzlüğe sahiptir. • Performansı, dayanıklılığı ve konforu optimize etmek üzere tasarlanmıştır. • Patentli bıçak geometrisi, büyük aktif pervane çapı. • Güçlü ve dayanıklı yüksek dayanımlı alüminyum alaşım. • Üç bıçaklı ön pervane ve dört bıçaklı arka pervane

Tip F ve FH – Paslanmaz çelik Duoprop pervaneler Bu, gelişmiş performans, güç ve dayanıklılık için mükemmel bir yükseltmedir. Sağlar daha iyi hızlanma ve yüksek hız ve daha yüksek mukavemet ve daha ince bıçaklar sayesinde – benzer alüminyum pervane. Yüksek mukavemetli paslanmaz çelik mükemmel dayanıklılık katar ve korozyon direnci. Şok emici kauçuk burç ve galvanik izolasyon ile komple DPS sürüşü ve zorlu tekneciler için nihai seçim için mükemmel bir şekilde eşleştirilmesini sağlıyor. • Benzeri bir alüminyum pervaneye karşı geliştirilmiş hızlanma ve en üst hız. • Mükemmel mukavemet, dayanıklılık ve korozyon direnci. • Galvanik izolasyon sürücüyü pervanelerin korozyondan korur. • Şok emici kauçuk burç, tahrik hattı üzerindeki titreşimleri ve stresleri azaltır. • Üç bıçaklı ön pervane ve üç bıçaklı arka pervane. • F tipi düz eğri vardır, FH tipi sarmal (spiral) eğrili

Tip G – Nibral Duoprop pervaneleri D4 ve D6 motorlarından gelen muazzam torku elde etmek üzere tasarlanan patentli bıçak Geometri, önde ve ön pervaneler arasında en iyi etkileşimi sağlar. verimlilik ve pürüzsüz ve rahat çalışma. Geniş bıçak alanı ve yüksek mukavemet maksimum kavrama ve manevra kabiliyeti sağlar. Son derece güçlü nibral (nikel-bronz alüminyum) minimum büyüme ve mükemmel dayanıklılık sağlar. Şok absorpsiyonu ile tamamlandı kauçuk burç ve galvanik izolasyon, DPH tahriki için mükemmel bir şekilde uyumlu hale getirir. • Patentli bıçak geometrisi, üstün verimlilik ve rahatlık. • Mükemmel dayanıklılık, minimum deniz canlılığı. • Son derece güçlü nibral (nikel-bronz alüminyum) alaşım. • Galvanik izolasyon sürücüyü pervanelerin korozyondan korur. • Şok emici kauçuk burç, tahrik hattı üzerindeki titreşimleri ve stresleri azaltır. • Üç bıçaklı ön pervane ve dört bıçaklı arka pervane.