Powertec Deniz Motoru Pervanesi İçin Tüm Türkiye Geneline Satış Hizmetini Sunmaktayız.
Powertec Beygir Dıştan Takma Motor,Tekne ve Şişme Bot İçin Deniz Motoru Pervaneleri Temin Etmekteyiz.
Powertec 5 HP 6 HP 8 HP 9,9 HP 15 HP 20 HP 25 HP  40 HP Deniz Motoru Pervanesi

Powertec Deniz Motoru Pervanesi

Powertec Deniz Motoru Pervanesi Kategorileri

powertec 2,5 hp 5 hp deniz motoru pervanesi

powertec 9,9 hp 15 hp 20 hp 25 hp 30 hp 40 hp deniz motoru pervanesi

Powertec Dıştan Takma Deniz Motoru Pervanesi Fiyat Listesi

[table id=1 /]

Verilen Fiyatlar Tüm Marka ve Modeldeki Deniz Motorlar İçin Geçerli Peşin Ödeme Fiyatlarıdır.
Fiyatlara %18 K.D.V. Dahildir.
Fiyatlar Merkez Bankası Günlük Efektif ( $ – usd ) Satış Kuruna Göre Belirlenir.
Bazı Motor Markalarının Farklı Yıllarda Farklı Üreticilerle Çalışmış Olmasından Dolayı Siparişlerinizde
Motor Modeli Pervane Şaftı Freze Diş Sayısı Gibi Özellikleri Belirtmeniz Gerekebilir.


Powertec Deniz Motoru Pervanesi Hakkında Genel Bilgi

Malzeme-Alüminyum pervaneler, çoğu için maliyet, performans ve dayanıklılık açısından iyi bir denge sağlar uygulamalar. Paslanmaz çelik pervaneler, gelişmiş performans, yakıt tasarrufu ve dayanıklılık sunar. Çünkü paslanmaz Çelik, alüminyumdan beş kat daha güçlüdür, su altı çarpmalarına karşı hasara karşı çok daha az duyarlıdır. nesneler. Bununla birlikte, paslanmaz çeliğin ana avantajı performans. Mukavemeti nedeniyle paslanmaz pervane Bıçaklar çok daha incedir ve sürüklenmeyi azaltır. Paslanmaz çelik bıçaklar da daha katıdır; verimliliği arttırır. Kompozit ve plastik pervaneler genellikle acil durumlarda kullanılır. Blade Sayısı-Teorik olarak, bir pervanenin sahip olduğu az sayıda bıçak sayısı o kadar etkili olur. Fakat Bıçakların sayısı arttıkça titreşim azalır. Çoğu uygulama için, üç bıçaklı pervaneler verimlilik ve pürüzsüzlük arasındaki en iyi dengeyi sağlar. Bununla birlikte, BRP / Evinrude mühendisleri, bir dizi dört bıçaklı pervaneyi oluşturdu; verimlilik ve su üzerinde üstün bir kavrama. Sonuç, geliştirilmiş hızlanma ve herkes için daha iyi viraj alıyor. su şartları. Buna ek olarak, yüzey kaplama uygulamasında çalıştırıldığında dört bıçaklı bir pervane, maksimum itme ve verimlilik için su. Dönüş-Sağ pervaneler dikkate alınır standart döner pervaneler. Tekneyi ileri doğru hareket ettirmek için, pervane sağdan (saat yönünde) döner Arkadan bakıldığında yöne bakınız. Sol pervaneler karşı rotasyon olarak kabul edilir. pervaneleri. Tekneyi ilerletmek için, pervane sola döner (saatin tersi yönünde) Arkadan bakıldığında yöne bakınız. Sol el pervaneleri SADECE bir dıştan motor üzerinde kullanılmalıdır karşı döner dişli kutusu ile donatılmış. Çift dıştan takma bir kurulumda, hem sağ ve sol pervaneler pervanelerin dönüşüyle ​​oluşturulan tork. Bu, yönlendirmede ihtiyaç duyulan çabayı azaltmaya yardımcı olur ve ayrıca tekne seviyesini yanlamasına tutmaya yardımcı olur.

Sağ Pervaneyi Teknenize ve Dıştan Takma Motorunuzla Eşleştirme Birinci Adım: Teknenin kullanılacağı şekilde tasarlanmış pervane türünü seçin: • Balık tutma, kayak, seyir, ticaret, yarış vb. • Kaç kişi tahtada olacak? • Su sığ mı, yoksa kayalar mı yoksa su altında kalan diğer nesneler var mı? • Tekne çok amaçlı kullanılacak mı? Takip eden sayfalardaki pervane aile açıklamalarını bir kılavuz olarak kullanın. Örneğin, bir Rebel ™ pervanesi büyük bir offshore tekne için iyi bir seçim olabilir. Bunun aksine, bir Raker® pervanesi yay yükseltme sağlar; küçük, hızlı teknelerde yüksek hız artışı. İkinci Adım: İstif aracınız, botunuz ve yük kombinasyonunuz için doğru boyutta pervane bulun. Bir pervane seçerken, sonraki sayfalardaki pervane tablolarıyla başlayın. Bu grafikler, hepsini belirli bir dıştan takmalı motor için tasarlanmış olan pervane modelleri ve pitch, diameter, stil ve bıçakların sayısı. Seçim işlemini tamamlamak için bir su testi yapmalısınız. Bu koşu testi sırasında, motorun montaj yüksekliği, pervane tarzı ve pervane kanadı en iyi kombinasyonunu belirleyin. Tüm Evinrude ve Johnson dıştan takma motorlarının bir önerisi var tam gaz çalışma aralığı. Bu tam gazda, motor devri asla bu menzilin altında veya üstünde olmayın. Bu özellikler Kullanım Kılavuzunda bulunabilir. Pervane, kontrol eden yükü sağlar motor devri. Pervane sahası boyutunu azaltmak motor devrini tam gaz arttırın. Artan pervane kanadı boyutu motor devrini düşürecektir. tam gaz. Pervane kanadı doğru olduğunda motor tam gaz çalışmasının orta noktasında çalışır Teknede beklenen normal yük ile RPM aralığı. Bu genellikle pik beygir gücünün noktasıdır. Belli bir tekne ve uygulama için doğru pervane kanadı seçimi, uzun motor ömrünü, en iyi genel yakıt ekonomisi ve performansı ile birlikte.

Volumetrik Froude sayısı 0.75 ila 3 arası geçerlidir.Metodun biri alt kabuğu bombeli olan kayıcı tekneler için geliştiril-miştir.Ve çok geçerlidir.Diğer metod ise prizmatik yapılar içindir.Bu belirtilen matematik ıkarımları kullanarak sonuç alınabilir. Ama diğer bir yöntemde ana modelleri kullanarak geliţtirilenbenzetme metodudur.Bu metod gene yardımcı olarak matematik çıkarımları kullanıyor.Bilindiği gibi trim kayıcı teknede enönemli değişken geliştirilen metodta direnç kadar trimde yeniden hesaplanmalıdır.İlk önce hesaplanacak modelin boylamasına kaldırma çene genişlik oranı hesaplanır.Daha sonra hız katsayısı hesaplanarak ağırlık verim katsayısı bulunur.Ağırlık verim katsayısı yardımıyla trim ve direnç katsayısı buluur.Tabii bu metodu kullanabilmek için yukarıda belirtilen tekne formlarını kullanılır hale getirmek gerekmektedir.Hesaplarken kullanılan parametreler